Pokaż filtry

Kategorie

Cena

Marka

Show value(s)

Produkty dla kota

Każdy kociarz przyzna, że dla swojego puchatego pupila zrobiłby wszystko. Z myślą o świadomych opiekunach przygotowaliśmy ofertę naszego internetowego sklepu zoologicznego ŁapŁap!

Czytaj więcej

Znajdziesz tu artykuły dla kotów: starannie wyselekcjonowaną karmę, doskonałej jakości żwirek, trwałe kuwety, pyszne smaczki i zabawki. Rozpieść swojego kocura i postaw na produkty najlepszej jakości!

Nie kupuj (karmy dla) kota w worku

Wiemy, jak istotna dla zdrowia Twojego pupila jest zbilansowana dieta. U nas kupisz starannie wyselekcjonowane produkty dla kotów z wysoką zawartością mięsa. W opisach poszczególnych karm podajemy dokładną zawartość składników i ich analizę, dzięki czemu świadomie wybierzesz najlepszy pokarm. Każdy z nich dostępny jest w opcji wygodnej subskrypcji, dzięki której w Twoim domu już nigdy nie zabraknie saszetek, puszek czy kocich chrupek!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą artykułów dla dużych i małych kociaków. Rozpieść swojego ulubieńca nową zabawką, zaopatrz się w zapas pysznych smaczków i odpowiednio zadbaj o sierść i pazury!

FITMIN cat For Life Adult Chicken 8kg

Subskrypcja

Łatwa subskrypcja karmy w wybranym przez Ciebie terminie

Doskonałe produkty

Niszowe wyselekcjonowane produkty dla Twojego zwierzaka

FITMIN cat For Life Adult Chicken 8kg

Najwyższa jakość

Niezniszczalne zabawki i produkty najwyższej jakości