Pokaż filtry

Kategorie

Polecane

Cena

Marka

Show value(s)

Akcesoria dla psa

Psiaki wprowadzają do życia mnóstwo radości i beztroski. Jeśli chcesz, aby Twojemu pupilowi niczego nie brakowało, zaopatrz się w niezbędne akcesoria dla psów, które znajdziesz w sklepie zoologicznym Łap Łap. Proponujemy starannie wybrany asortyment, w którym czeka to wszystko, co zapewni zwierzakowi odpowiednie warunki do codziennego funkcjonowania zarówno w domu, jak i poza nim. Dbamy też o to, aby były to certyfikowane produkty. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego pupila!

Czytaj więcej

Twój nowy ulubiony sklep z akcesoriami dla psów

W sklepie zoologicznym Łap Łap znajdziesz tak przydatne akcesoria dla psa, jak obroże, smycze, szelki, obroże oraz kagańce pozwalające na wspólne spacery w pełnej swobodzie, ale zarazem przy kontroli opiekuna. Nie zapomnieliśmy o torbach i transporterach dla lubiących podróżować. Proponujemy również maty samochodowe do swobodnego poruszania się z psiakiem. Legowiska i kojce to nasza kolejna propozycja. Bez problemu dopasujesz je do wieku i wymiarów zwierzaka. Polecamy również miski na karmę suchą i morką, a także świeżą wodę, a ponadto wszelkiego typu przydatne produkty, jak m.in. kosze na akcesoria, woreczki na psie odchody, wycieraczki do łap czy pokrowce na smaczki.

Pełna oferta akcesoriów dla psów czeka!

Zachęcamy do regularnych zakupów! Nasz sklep z akcesoriami dla psa to idealne miejsce na znalezienie starannie wybranych, przydatnych artykułów od sprawdzonych producentów. Dzięki nam codzienna opieka nad tym uroczym zwierzakiem będzie łatwa i przyjemna. Nie czekaj na lepszy moment!

PDH SPIN WINDMILL BLUE EASY miska interaktywna [PDHF105]

Subskrypcja

Łatwa subskrypcja karmy w wybranym przez Ciebie terminie

Doskonałe produkty

Niszowe wyselekcjonowane produkty dla Twojego zwierzaka

PDH SPIN WINDMILL BLUE EASY miska interaktywna [PDHF105]

Najwyższa jakość

Niezniszczalne zabawki i produkty najwyższej jakości