Pokaż filtry

Kategorie

Polecane

Cena

Marka

Show value(s)

Wiek kota

Typ karmy

Problemy zdrowotne

Sterylizowany

Waga Produktu

Show value(s)

Karma mokra dla kota

Co podawać mruczkowi, aby z radością opróżniał miskę, był pełen energii i nie robił nadmiernego bałaganu w kuwecie? Wśród rozwiązań powinna znaleźć się mokra karma dla kota – w puszkach i saszetkach – dopasowana do jego potrzeb. W sklepie zoologicznym Łap Łap znajdziesz wiele propozycji dla zwierząt o różnych preferencjach żywieniowych. Różnorodność faktur i połączeń smakowych z pewnością Cię zachwyci.

Czytaj więcej

Mokre karmy dla kotów – wybierz to, co dla mruczka najlepsze

Jakiego typu posiłków szukasz dla swojego małego drapieżnika? Wśród proponowanych rozwiązań dostępna jest mokra karma dla kota w saszetkach i puszkach. To gotowe dania dla zwierząt o różnych potrzebach: sterylizowanych, z problemami układu moczowego, kociąt oraz seniorów, a także będących w trakcie rekonwalescencji, na diecie monobiałkowej lub bezzbożowej. Bez problemu znajdziesz tu dokładnie taki typ żywności, jakiego potrzebuje na co dzień Twój pupil.

Szeroki wybór mokrych karm dla kotów w Łap Łap

Zadbaliśmy o urozmaiconą ofertę nie tylko ze względu na koty, ale także opiekunów. Które mokre karmy serwuje Ci się wygodniej: z puszki czy saszetki? W naszym sklepie czeka żywność dostępna w obu wersjach. Jeśli nie masz pewności, czy mruczek zasmakuje konkretnym daniu, kup kilka pojedynczych opakowań różnych firm. Jeśli wiesz, że Twój mały drapieżnik uwielbia cielęcinę, łososia lub kurczaka, sięgnij od razu po duże opakowanie. Na wybór czekają fileciki, pasztety, kawałki mięsa w sosie pełne smaków i aromatów, które Twój mruczek pokocha!

PETREPUBLIC Fileciki z tuńczykiem w sosie i indykiem w sosie saszetki dla kota 4x100g

Subskrypcja

Łatwa subskrypcja karmy w wybranym przez Ciebie terminie

Doskonałe produkty

Niszowe wyselekcjonowane produkty dla Twojego zwierzaka

PETREPUBLIC Fileciki z tuńczykiem w sosie i indykiem w sosie saszetki dla kota 4x100g

Najwyższa jakość

Niezniszczalne zabawki i produkty najwyższej jakości