Pokaż filtry

Kategorie

Polecane

Cena

Marka

Show value(s)

Wiek psa

Wielkość psa

Typ karmy

Problemy zdrowotne

Karma mokra dla psa

W domu zawitał szczeniak? A może zastanawiasz się nad zmianą diety u swojego pupila? W sklepie zoologicznym Łap Łap czeka starannie wyselekcjonowana mokra karma dla psa w puszkach i saszetkach, przeznaczone dla zwierząt w różnym wieku. Bez względu na to, czy na co dzień opiekujesz się seniorem, czy może Twoje życie zostało przewrócone do góry nogami z powodu juniora – możesz na nas liczyć!

Czytaj więcej

Mokre karmy dla psów – różnorodność smaków

Mięsne kawałki z dodatkiem warzyw i owoców zachwycą nie tylko Twojego pupila, ale także Ciebie. Na wybór czekają zarówno klasyczne, jak i nieoczywiste połączenia smaków. Mokra karma dla psa juniora powinna być drobna i łatwa w połykaniu, a do tego zachęcająca do jedzenia. W ofercie znajdziesz wiele propozycji z większą zawartością mięsa, które uwzględniają potrzeby żywieniowe szczeniaków.

O konsystencję i skład posiłków należy zadbać także w przypadku starszego pupila. Mokra karma dla psa seniora powinna mieć właściwą konsystencję i być pozbawiona konserwantów oraz sztucznych dodatków smakowych, a do tego lekkostrawna, aby dodatkowo nie obciążać układu pokarmowego.

Znajdź mokrą karmę dopasowaną do potrzeb psa

Nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy opiekun znajdzie w niej odpowiednią propozycję żywieniową dla swojego psa pełną walorów zachęcających pupila do jedzenia. Wśród nich dostępne są klasyki (kurczak, wołowina, dziczyzna) oraz nietypowe połączenia z warzywami, owocami i podrobami. Mięsne kawałki w sosie, pasztety, konserwy i fileciki czekają!

MORANDO PRO PIES Pasztet z łososiem 400g

Subskrypcja

Łatwa subskrypcja karmy w wybranym przez Ciebie terminie

Doskonałe produkty

Niszowe wyselekcjonowane produkty dla Twojego zwierzaka

MORANDO PRO PIES Pasztet z łososiem 400g

Najwyższa jakość

Niezniszczalne zabawki i produkty najwyższej jakości