Pokaż filtry

Kategorie

Polecane

Cena

Marka

Show value(s)

Akcesoria dla kota

Jak sprawić, aby mruczek czuł się dobrze w swoim domu i w Twoim towarzystwie? Należy zadbać o tak podstawowe potrzeby jak dostęp do smacznego jedzenia, wygodne posłanie oraz zapewniające rozrywkę zabawki. Nie zapominaj też o higienie – istotne, aby regularnie szczotkować zwierzę oraz podcinać mu pazurki. Wszelkie niezbędne akcesoria dla kota znajdziesz właśnie tu – w sklepie zoologicznym Łap Łap! Zachęcamy do zakupów. Widoczna tu oferta została stworzona dla miłośników tych uroczych, udomowionych drapieżników.

Czytaj więcej

Łap Łap — sklep z akcesoriami dla kotów

Wśród proponowanych artykułów dla mruczków dostępne są m.in. miski umożliwiające wygodne jedzenie zarówno mokrej, jak i suchej karmy, a także picie świeżej wody. Pamiętaj, aby zawsze stawiać je w odpowiedniej odległości — dzięki temu zwierzak mógł korzystać z nich zgodnie z własnymi potrzebami.

Dla lubiących wycieczki po okolicy przygotowaliśmy praktyczne adresówki, dzięki którym pupil na pewno się nie zgubi, a także specjalne smycze, szelki oraz obroże umożliwiające wychodzenie na wspólne spacery pod czujnym okiem opiekuna. Akcesoria dla kotów dostępne w naszym sklepie to także różnego typu drapaki do ostrzenia pazurków, kuwety, legowiska oraz transporterki – a zatem niezbędne elementy wyposażenia każdego kociarza.

Zadbaj o samopoczucie kota – zaopatrz się w niezbędne akcesoria

Odwiedzaj nasz sklep z akcesoriami dla kota częściej! Zapewniaj mruczkowi rozrywkę i wygodę — a zatem rzeczy, które prócz Twojego towarzystwa ceni sobie najbardziej!

KERBL Miska ze stali nierdzewnej Anti-Slip, 950ml [80525]

Subskrypcja

Łatwa subskrypcja karmy w wybranym przez Ciebie terminie

Doskonałe produkty

Niszowe wyselekcjonowane produkty dla Twojego zwierzaka

KERBL Miska ze stali nierdzewnej Anti-Slip, 950ml [80525]

Najwyższa jakość

Niezniszczalne zabawki i produkty najwyższej jakości